Bij veel grote leiders in de geschiedenis zie je dat ze veranderingen doorvoeren. Vaak zijn deze veranderingen later nog altijd zichtbaar. Was dit bij Hitler ook het geval?
Alvast bedankt

Gr,
Tom
Veranderingen die nu nog altijd zichtbaar zijn.coco schreef:Het is echt een onduidelijke vraag hoor,
Wat heeft Hitler verandert, bedoel je dan van 1933-1945 of van zijn geboorte tot zijn 11e jaar?
mvg,
Jah preciesjurgen schreef:Volgens mij bedoelt die het volgende.
Napoleon heeft het stelsel van maten en gewichten ingevoerd, het kadaster, familienamen etc. Dat zijn allemaal dingen die nu nog steeds gebruikt worden.
Want heeft Hitler tijdens zijn bewind gedaan dat nu nog van toepassing is.
1)snelwegen..
2)...
1- Was men echt al aan begonnen voor Hitler aan de macht kwam.LEO schreef:Veranderingen die Hitler doorvoerde ? Buiten zijn inmening in de strategie van zijn generaals vindt ik er niet veel.
Daartegenover stond dan wel dat hij zijn toestemming gaf aan bepaalde mensen om zaken uit te voeren.
1- De planning en uitvoering van een snelwegennet door Fritz Todt.
2- De oprichting van een aanvalsluchtmacht door Hermann Göring.
3- De oprichting van een luchtlandingsleger door Kurt Student.
4- De oprichting van een U-boot vloot door Karl Donitz.
5- De oprichting van een Ministerie voor Propaganda door Goebbels.
- Enz...
Autostrada's werden in die tijd al gebouwd in het facistische Italië. Voorts had Todt grotendeels voortgeborduurd op de reeds bestaande plannen voor een noord-zuid Autobahn van 881 kilometer lang, in de jaren '20 ontworpen door een comité met de wijdlopende naam 'Verein zur Vorbereitung der Autostrasse Hansestädte-Frankfurt-Basel' (kortweg HAFRABA).
Bron: Hitler hoogmoed 1889-1936 - Ian Kershaw