Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Uitgegeven: 9 september 2008 19:36
Laatst gewijzigd: 9 september 2008 19:40
AMSTERDAM - Ajax heeft op zijn minst een ongelukkige keuze gemaakt bij het kiezen van het hotel voor de wedstijd tegen FK Borac. De Amsterdammers spelen op 18 september de uitwedstrijd in de eerste ronde van de UEFA Cup in Belgrado en overnachten daarbij in een heus 'Hitler-hotel'
Ajax Travel & Events, de organisatie die de reizen voor Ajax en de meereizende pers organiseert, heeft hiervoor het Mr. President Hotel uitgekozen. Op zich niet schokkend, behalve dan dat het hotel vooral in het nieuws is geweest omdat het mogelijk is om te overnachten in verschillende designkamers die speciaal gemaakt zijn ter verering van verschillende dictators. Enkele voorbeelden hiervan zijn: Adolf Hitler, Josef Stalin, Benito Mussolini en Fidel Castro. Deze mogelijkheid maakt het hotel zeer populair bij vooral Duitse, Kroatische en Sloveense gasten. Saillant detail is dat de supporters van FK Borac berucht zijn vanwege hun fascistische ideeën.
In het voorstel dat Ajax Travel & Events aan de pers stuurde, is de organisatie zeer positief over het hotel. “Dit 4-sterrenhotel ligt midden in het centrum van Belgrado en naast het Centraal Station. In de kamers en het restaurant zijn interessante en unieke kunstwerken en sculpturen te zien. Elke kamer is ontworpen rondom een vroegere of hedendaagse wereldleider. De gehele accommodatie is stijlvol en comfortabel ingericht”, zo meld Sportweek.