Ik zou je aanraden om een zeven dagen kaart te kopen Bertjan. Die kosten tond de €30,- en dan kan je zeven dagen lang onbeperkt met bus S-bahn en U-bahn reizen. (Let er wel op dat je een drie zone kaartje koopt, dan kan je echt overal heen.) Openbaar vervoer in Berlijn is hartstikke goed.
Je kan zo'n kaartje kopen in station Zoologischer Garten, en ik denk ook wel in de andere grote stations, maar dat durf ik niet te garanderen.
Een duidelijke stad plattegond is inderdaad erg handig.
Meer info over Berlijn vind je in de volgende topics:
http://forum.wo2.nl/viewtopic.php?t=10587
http://forum.wo2.nl/viewtopic.php?t=9357
http://forum.wo2.nl/viewtopic.php?t=9348
@Joachim: Ik ben ook in Karlshorst geweest, maar ik mocht nergens foto's van maken binnen. Had je toestemming gevraagd of stiekem even een paar foto's gemaakt??
'The past is a source of knowledge, and the future is a source of hope. Love of the past implies faith in the future. '
Stephen E. Ambrose