Een verklaring erbij si altijd welkom

heb je wel gelijk in, want stel ze hadden Rotterdam niet gebombardeerd, hadden ze misschien wel munitie van de Britten ofzo gekregen hebben.Charly1975 schreef:Als Nederland het nog wat langer had uitgehouden dan had Duitsland misschien geen transportvliegtuig meer overgehouden doordat Nederland er zoveel uit de lucht haalde. Als Nederland meer munitie zou hebben dan.....Als Nederland beter bewapend was dan.......Als Duitsland Nederland echt als een neutraal land had beschouwd dan........Als als als.....ja als Nederland eens superieur aan Duitsland was dan had Nederland gewonnen.
Jullie begrijpen het denk ik wel: Charly vind het weer een enorm boeiende poll.
Zie het als een gedachte-experiment. Door alle voors en tegens tegen elkaar op te wegen moeten we tot een gefundeerd antwoord kunnen komen. Hiervoor hoef je helemaal niet allemaal "als-en" te gebruiken. Die zijn zinloos. De enige "als" die we hebben is voor het bombardement op Rotterdam, meer mogen we er niet inzetten.Charly1975 schreef:Als Nederland het nog wat langer had uitgehouden dan had Duitsland misschien geen transportvliegtuig meer overgehouden doordat Nederland er zoveel uit de lucht haalde. Als Nederland meer munitie zou hebben dan.....Als Nederland beter bewapend was dan.......Als Duitsland Nederland echt als een neutraal land had beschouwd dan........Als als als.....ja als Nederland eens superieur aan Duitsland was dan had Nederland gewonnen.
Jullie begrijpen het denk ik wel: Charly vind het weer een enorm boeiende poll.
Er waren weinig transporttoestellen meer om neer te schieten omdat het merendeel van de Duitse troepen al was afgezet. Buiten dat, al had Duitsland geen enkel transpotvliegtuig meer gehad, het gevaar zat hem in de Duitse tactische luchtmacht.Dodo schreef:
Voor:
We schoten veel Junker transportvliegtuigen neer.
Een PAG front rond Den Haag.
Een landing over het Ijsselmeer zou uitdraaien op een catastrofe.
Vrijwel alle FSJ waren uitgeschakeld.
Bondgenootschap met Engeland en Frankrijk.
.