Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Er van uitgaande wat ik indertijd voor mijn helm gekregen heb (€ 55) en aangezien die een wat betere staat was denk ik dat je op ee euro of € 25 moet rekenen ?
Misschien anderen die er meer verstand van hebben
Model is m.i. een M 28
Adoptant van:
T/5 Raymond Leon Miller 327th Glider Infantry Regiment 101st Airborn Division
Sgt Kurt Franzman 28th Inf. Reg 8th Infantry Division
John S. Williams 120th Inf. Reg 30th Infantry Division
Harrold Rogers 119th Inf. Reg 30th Infantry Division
En dan is die jongen hem ook nog helemaal uit Voerendaal door de regen op de fiets komen halen bij mij thuis ! Da's pas handelen niet ?
Adoptant van:
T/5 Raymond Leon Miller 327th Glider Infantry Regiment 101st Airborn Division
Sgt Kurt Franzman 28th Inf. Reg 8th Infantry Division
John S. Williams 120th Inf. Reg 30th Infantry Division
Harrold Rogers 119th Inf. Reg 30th Infantry Division
Ik weet niet hoe het model heet, maar het is het model dat aan het einde van de oorlog aan de Binnenlandse Strijdkrachten werd gegeven. Het model was hetzelfde, maar de plaat met de leeuw was eraf en hij kreeg een zwarte kleur. Ergens op dit forum staan nog een aantal topics over de BS.
Ik heb er thuis ook nog 1, maar dan met binnenwerk en in een betere staat.
Oké bedankt jongens.
Ik heb de helm gekregen van mijn grootvader.
Die regelmatig met mij rmmelmarkten afloopt.
We liepen over zo'n "rommelmarkt" en opeens zei hij tegen mij ik ga even daar zien ik zei oké en kwam terug met deze helm hij had hem gekocht voor 1 euro.
Ik wou gewoon de waarde weten en het model