We hebben je hulp nodig!: Je gebruikt een Ad Blocker, maar onze website wordt mogelijk gemaakt door advertenties. We vragen je daarom vriendelijk om de Ad Blocker voor deze site uit te zetten of een donatie te doen.
Hallo allemaal,
ik zag deze Edelweiss in een lotje op marktplaats staan, en ik vroeg me af of dit nou en SS-exemplaar is, en zo ja, origineel? Alvast Bedankt!
Dit is geen SS, die zij op een zwarte achtergrond gestikt en wat langwerpiger (minder ovaal) van vorm. Tevens is het bloemetje zelf wit met geel en ontbreekt de ketting.
Danielcollector schreef:Ok bedankt Kugrlblitz,weer wat opgestoken. Nog 1 vraagje dan; waren er dus zowel grijze als zwarte WH edelweiss mouwemblemen?
Zwarte niet voor zover ik weet, maar wel verschillende groen en grijstinten. Ook in de bloemetjes heb je heel veel verschillen qua details, je hebt al gauw 30 verschillende varianten als je echt op alles let.