Ook nu kan je 100% katoen garen kopen (nieuw gemaakt) in vrijwel iedere fornituren winkel in welke kleur dan ook.
Ik kwam toevallig deze tegen in de collectie van het Britse Imperial War museum die meer vergelijkbare items in de collectie heeft.
http://www.iwm.org.uk/collections/item/object/30097772
http://www.zeltbahn.net/pol02.htm (Italiaanse camo)
Er zijn jasjes en broeken na-oorlogs gemaakt niet alleen van oorlogse maar ook na-oorlogse Zwitserse en Franse aanmaak.
Hier de kleine verschillen tussen een late zwitserse aanmaak en oorlogs Duits:
http://www.wehrmacht-awards.com/forums/ ... ?p=2860820
Na-oorlogse aanmaak zwiters 1e model groene streepjes zijn iets dikker - binnenkant kleine gele streepjes "visjes"
2e model buitenkant groene vlakken hebben groene verbindings streepjes de de groene streepsjes iets dikker - binnenkant gele streepjes /"visjes"
Na-oorlogse bundeswehr is aan de binnenkant wit.
Van de Franse heb ik geen info gevonden. Ze hadden ook een afwijkende versie. Ze droegen ook jasjes en broeken van dit materiaal in het voormalige Indochina.
In hoeverre deze broeken en jasjes verder overeenkomsten hadden met de Duitse modellen geen idee.
And not all the monkeys are in the zoo.
Every day you meet quite a few. (Swinging on a Star) Anne Shelton 1944