Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
hij zegt het volgende (ongeveer): Der Schriftzug "PRIVATFOTO" ist im Original natürlich nicht vorhanden. Bildgröße in Pixeln (ca. Größe in Millimeter = Pixel / 2,8) erfahrt ihr durch einen Klick mit der rechten Maustaste und den Punkt Eigenschaften ). Sollten gelbe Punkte oder verwaschene Stellen auf den Bildern sein, so sind diese im Original natürlich nicht vorhanden.
Snel vertaald: Het handschrift Privatfoto is bij het origineel natuurlijk niet aanwezig. Hij zegt verder iets over de pixelgrootte. En belangrijk: als er gele punten of vergroeide stukken zijn (kan ik ff niet zo snel goed vertalen), dan zijn ze op het origineel natuurlijk niet aanwezig.
Verder zegt ie: als je nog vragen hebt moet je dat voor het bieden aan hem emailen.
Daarna komt een stuk dat het alleen bedoeld is voor educatieve of wetenschappelijke doeleinden en niet voor neo-nazi's enzo.
Misschien kan je 'm vragen of hij het in het engels wil vertalen als je dat beter beheerst. Ik denk zelf wel dat 't origineel is.. zo lijkt het in ieder geval wel. Of het de moeite waard is moet je zelf bepalen natuurlijk.
Ik hoop dat je hier wat aan hebt.
Leeghoofdigheid ter bestrijding van het maken van domme beslissingen
Klopt het dat er nergens staat hoeveel foto's erin zitten?
De foto's die hij laat zijn zijn naar mijn mening best mooi, en omdat ze in een orgineel album zitten (lijkt mij orgineel tenminste) is de waarde voor mij wel wat hoger dan de 6,02 euro die er nu geboden wordt..
De verzendkosten kunnen ivm de aankoopprijs best hoog oplopen, houd dus daar nog wel even rekening mee
Voor elk probleem is er een oplossing, dus dat is het probleem niet.
De oplossing, dat is het probleem.
Je moet altijd voor JEZELF bepalen of je het hebben wilt of niet. Laat die beslissing NOOIT aan anderen over. JIJ bent degene die het geld moet neerleggen. Jij bent degene die er tevreden mee moet zijn !!
Gezocht: Militaire objecten, documenten, foto's uit en over de stad Kampen (Overijssel) en de kleinere kernen.
-- Kampen -- IJsselmuiden -- Grafhorst -- Wilsum -- 's Heerenbroek -- Zalk & Veecaten -- Kamperveen --
Inderdaad; aangezien deze albums ook leeg te krijgen zijn (ook al als reproductie) weet ge natuurlijk nooit of dit origineel is of samengesteld.
Als er op 1 bladzijde meerdere foto's zijn die op afzonderlijke manieren verkleurd zijn, wordt ik meestal huiverig; de kans op een "vers samengesteld album" is mij dan te groot!
Maar iedereen is vrij in het nemen van risiko's!
Mattie.
Schiet toch op man; 't is bijna week-end, ik wil gaan zuipen!