Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
in de helm zelf staat NS68 in de nek een vage D met het nummer 28.
In de stalen ring die binnenwerk vasthoud het jaartal 1939 met daarom heen in het rond denk ik de tekst van de fabrikant,alsmede de nummer 6811A streep eronder dan 60.....is een beetje rot te zien daar het binnenwerk vast zit.
IMHO fake.Nog nooit zo'n binnenwerk gezzien en de verkoper probeert de helm er wat verouderd uit te laten zien.D.w.z. dat hij zelf weet dat de helm fake is.
Daarbij komt nog is dat deze helmen extreem zeldzaam zijn.
Prima helm, originele pot in iedergeval!
Helaas is het binnenwerk niet origineel en de kleur lijkt me ook slecht hoewel dat moeilijk te beoordelen is omdat kleur nogal snel veranderd op foto's. Toch is de kleur denk ik ook niet goed. De kinriem is wel ok geloof ik.
als ik dat zo zie zijn de decals echt te nieuw gezien de staat van de helm! die vertrouw in niet! binnenwerk is niet goed (te veel vingers zie je het al aan), kinriem kan ik niet zeggen en de lak ook niet. het lijkt oook dat er zand op de helm is gedaan en dat uitgesmeerd om het ouder/gebruikt laat te lijken
ik zelf zou als de lak goed is 80 euro ALS de lak goed is maar tweifels er over heb ik zeker! ik zou de gok niet wagen!
De lak ziet er vrij nieuw uit. Ook de decals zijn vrij scherp. Lijkt niet al te echt. Alleen de kinriem komt bij mij origineel over. Binnenwerk is zowieso fake.
Oja, de aluminium rand waaraan het leren binnenwerk bevestigd is zou ook origineel kunnen zijn. Je moet eens kijken of daar stempels op te vinden zijn. Hiervoor moet je de buitenkant van de rand(die dus tegen de helm aan zit) naar je toe zien te trekken en tussen de helm en de aluminium rand kijken om te zien of daar op de buitenkant van de rand stempels staan. Als die rand goed is en de kinriem ook dan zou je er toch een leuke 50 euro voor kunnen vragen denk ik. De kinriem is een veel gezocht iets en je zou er zo 20 euro voor kunnen vragen, denk ik. Voor het hele object zou ik net als Guido ongeveer 80 euro overhebben, maarja....ik hoef hem niet;):P Is het trouwens een M40 of een M 35? Ik geloof een M 40 als ik het zo zie he?
Kan je misschien een foto maken van de binnenkant van de helm waarop de splitpennen (jaja Guido de rivetten ) te zien zijn? Klap het leer eens naar buiten en maak nog eens wat foto's als het mogelijk is.....
We zijn er wel uit dat dit in iedergeval een schoolvoorbeeld is van een helm waarmee geknoeid is