Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Ziet er mooi uit. Hoop alleen voor je dat het een echte SS koppelslot is.
'' I learned that courage was not the absence of fear, but the triumph over it. The brave man is not he who does not feel afraid, but he who conquers that fear. ''
Nou het leek me zo toe omdat er wat putjes zichtbaar zijn op die foto's.
Daarom leek het me een zeer goede bodemvondst die nog op tijd gered was.
Misschien lijkt het alleen zo op de foto en dat het in het echt beter is,
Maar ik vind het toch een mooi slot!
~~~ Vliegende hollander pamflet dubbel/over?! PB even, misschien heb ik interesse ~~~
Volgens mij is hij niet echt. Normaal gezien zou er dan aan de binnenkant ''RZM 36/42 SS'' op staan, wat niet het geval is. Of het moest een bodemvondst zijn die alleen daar een beetje schade heeft gelede, maar zeker een mooi verzamelstuk !
Antex schreef:Volgens mij is hij niet echt. Normaal gezien zou er dan aan de binnenkant ''RZM 36/42 SS'' op staan, wat niet het geval is. Of het moest een bodemvondst zijn die alleen daar een beetje schade heeft gelede, maar zeker een mooi verzamelstuk !
Dus als ik het goed begrijp maakten al de andere producenten van koppelsloten, ook zij die hun materiaal niet van markering voorzagen, al reproducties tijdens en voor de oorlog?
Antex schreef:Volgens mij is hij niet echt. Normaal gezien zou er dan aan de binnenkant ''RZM 36/42 SS'' op staan, wat niet het geval is. Of het moest een bodemvondst zijn die alleen daar een beetje schade heeft gelede, maar zeker een mooi verzamelstuk !
Inderdaad Peter. En Antex, ik zou wat meer voorbereidend onderzoek doen voordat je zo'n uitspraak maakt, op WH is ie namelijk helemaal goed bevonden.
Never argue with stupid people, they will drag you down to their level and then beat you with experience
Ik betwijfel de originaliteit van dit slot
ik heb als referentie thuis 3 originelen
maar vraag mij dat bij deze zeer af, het haakje zit op een voor mij zeer vreemde plek en pas helemaal niet bij de rest van de makelij van dit slot. Ook heb ik deze sloten vaker in deze staat gezien, en was er zelf bijna ingetrapt, zo worden ze in tsjechie namelijk nagemaakt, gewoon in de vochtige grond ingraven, tijd laten liggen en als echt verkopen.
Ik wil niet iedereen die dit als goed beoordeelt afkraken, maar naar mijn mening is dit echt een replica.