Na een aantal dingen in huis te hebben vond ik het toch leuker en mooier tot zn recht tekomen op een pop.
dus 1tje aangeschaft die volledig beweegbaar is op gewrichtspunten. Enige nadeel er zat geen gezicht op. Dus als je denkt dat mij pop een beetje raar gezicht heeft ofzo,
ik heb hem zelf geboetseerd hahaha beetje klei verf en nep wimpers van mn vriendin. Heb hem naadloos kunnen aansluiten op het stoffen lichaam..
Genoeg overde pop, nu wat hij aanheeft..
Alles wat er op zit is origineel (zou het moeten zijn althans, je kent het) Het enige waar ik aan twijfel is de decals op de helm..De verf is wel loodhoudend by the way, en hoe de vorige eigenaar heb vond onder een camo ook maar even bewaard. Zit een firestone liner in..
Detail fotos komen ook uiteraard in dit topic er bij met nummer namen etc..Nu nog op zoek naar schoenen beetje koud zo hahah
Hope you like him.. i noem hem trouwens Captain Kemp, na de Captain die bekend was in Battle of the Bulge ook van het 28th infantry division waar de jas van is..
Een foto een oude look gegeven...




als ik al zij detail foto komen en ook rest van mn verzameling..
Robby