Even voorstellen, ik ben Arjan, en ik zit al een tijdje te denken om zo langzamerhand een uniform bij elkaar te schrapen van een Nederlandse infanterist van voor 1940 (Desnoods als Landstorm of Landweer).
Ik zag op Re-enactmentshop.com dat ze wel Nederlandse uniformdelen verkopen, maar gezien de prijs en kwaliteit ben ik heel erg aan het twijfelen (80% wol, maar wat is de overige 20%, en past of klopt het allemaal wel, etc.)
Naast een jas en broek (en uiteraard putties) aanschaffen, kan ik het natuurlijk ook zelf (laten) maken mits ik daar de patronen van vind (blauwdruk).
Weet iemand waar ik de patronen voor het Nederlandse veldgrijze tenue kan vinden, of kan mij vertellen waar ik elders tegen een niet al te hoge prijs uniformstukken kan kopen?
met vriendelijke groet,
