Pagina 1 van 2

Een forum in een domeinnaam zetten

Geplaatst: 18 jan 2006, 20:10
door symen
Ik heb een probleempje
Kheb onlangs een keer eeen Forum aangemaakt.
En vandaag een site.
Nou was mij vraag hoe kan ik dat forum in die site zetten of kan dat niet?

Geplaatst: 18 jan 2006, 21:43
door Proos
Met een redirect sowieso. De rest hangt ook van het platform af. Bijvoorbeeld of je domein samen met hosting komt en of daar ook serversided-script bijzit en een database.

Geplaatst: 18 jan 2006, 23:03
door symen
Wat is dat redirect dan?
Ik heb een forum van xsbb http://www.symen.xsbb.nl
en de site waar ik hem in wil zetten is http://www.symenforum.tk

Geplaatst: 19 jan 2006, 02:00
door Proos
Een TK domein is volgens mij alleen een redirect. Het domein stuurt gewoon door naar je site. Meer kun je er volgens mij niet mee: een soort alias dus. Ook krijg je bij TK - bij "teveel" hits - op een gegeven moment een banner te zien voordat ze redirecten naar je site.

Geplaatst: 19 jan 2006, 07:37
door Leroy
Je kan beter die andere houden dan die .tk .tk heeft nl. reclame en dat is lelijk/irritant.

Geplaatst: 19 jan 2006, 10:28
door symen
KRIJG JE DAN reclames in een apart venster of gewoon in je forum?

Geplaatst: 19 jan 2006, 11:31
door aKoni
een .nl domein kost tegewoordig maar €4,95 per jaar ofzo :wink:

Geplaatst: 19 jan 2006, 14:03
door Leroy
symen schreef:KRIJG JE DAN reclames in een apart venster of gewoon in je forum?
Een frame naast je forum of er boven. :)

Geplaatst: 23 jan 2006, 13:14
door symen
Ow ja das wel minder.

Geplaatst: 31 jan 2006, 11:51
door Jurrie
*Er zijnnnnnn methoden om de .tk reclame weg te halen zonder te betalen*

;)

Jurrie

Geplaatst: 31 jan 2006, 12:10
door 779
@ Jurrie,

Kan je die HTML code even PB'en? ;)

779

Geplaatst: 01 feb 2006, 06:50
door Proos
Je kunt wel uit het frame poppen, maar niet langs de eventuele voorpagina die bezoekers eerst krijgen. Ik meen in ieder geval een soort voorpagina gezien te hebben laatst. Die pagina wordt dan geladen voordat je eigen html aan de beurt komt, zodat je geen enkel script kunt gebruiken. Volgens mij gebruiken ze die voorportalen alleen bij goedlopende websites.

Geplaatst: 08 feb 2006, 19:52
door symen
Hoe moet je die doen dat hij je van http://www.symenforum.tk verwijst naar http://www.symen.xsbb.nl?

Geplaatst: 14 feb 2006, 09:19
door Jurrie
Proos schreef:Je kunt wel uit het frame poppen, maar niet langs de eventuele voorpagina die bezoekers eerst krijgen. Ik meen in ieder geval een soort voorpagina gezien te hebben laatst. Die pagina wordt dan geladen voordat je eigen html aan de beurt komt, zodat je geen enkel script kunt gebruiken. Volgens mij gebruiken ze die voorportalen alleen bij goedlopende websites.
Klopt, ik gebruik het script op 2 sites. Bij de 1 zie je eerst nog wel 1-2 s wat (maarja, het is daarna weg, dus geen ramp), maar bij de ander zie je helemaal niets :D

@BOB,

Lees je bericht nu pas ;). OK

@symen,

Dat heb je ooit al een keer ingesteld (dat de .tk naar een andere site verwijst). Dit kan je veranderen door bij dot.tk in te loggen en daar je profiel van je domeinnaam te editen :)

Maar volgens mij ga ik nu onwijs-offtopic :D

Jurrie

Geplaatst: 14 feb 2006, 15:49
door symen
Ja maar lijkt wel of hij op een of andere manier niet doet.
Ik doe > Modify a domain en dankrijg je dit.
Afbeelding
Maar het probleem is dat de verwijzing niet werkt.