Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Jah anders loop je Mooyman op de beurs tegen het lijf en blijkt dat je elkaar 2 jaar geleden al eens gesproken hebt! Wat is het toch weer een klein wereldje!
Jeroen1944 ook nog ontmoet!
Hell-Fire liep jij er ook rond? Heb helaas niks van je gehoord?
Nico Roelofs schreef:Jah anders loop je Mooyman op de beurs tegen het lijf en blijkt dat je elkaar 2 jaar geleden al eens gesproken hebt! Wat is het toch weer een klein wereldje!
Jeroen1944 ook nog ontmoet!
Hell-Fire liep jij er ook rond? Heb helaas niks van je gehoord?
Het spijt me, ik was onderweg (in de auto) en toen was in enen de A1 afgesloten en aangezien ik een richtings gevoel heb van een vrouw , geen alternatieve route bij me had en dat ik me rijbewijs pas een half jaar heb (dus nog niet verzekerd ben op onbekende wegen ), heb ik maar gelijk de eerste afslag naar huis genomen.
En ik kwam dus pissed thuis en dat ben ik bijna de hele dag geweest en daardoor ben ik je ook vergeten te bellen Nico sorry
Maar me hele dag was dus gelijk verziekt.
"Das gibt`s doch nicht, schnee im september, dass müssen Fallschirmjäger sein."
A German Officer on 17-09-`44 Tommy-Talk.com
dutchknive schreef:Ik zal er morgen ook zijn, kijken wat er ligt.
Morgen de beurs was vandaag dutchknive of heb je het over een andere beurs ?
Ik denk dat hij het over ciney heeft
They shall not grow old, as we that are left grow old. Age shall not weary Them, not the years condemn.
At the going down of the Sun, and in the morning. We will remember them.
Ik heb een GPS-systeem op zo een pocket-pc, alleen die heb ik uitgeleend aan een vriend van me. Dus ik zal er voor zorgen dat ik hem volgende maand terug heb
"Das gibt`s doch nicht, schnee im september, dass müssen Fallschirmjäger sein."
A German Officer on 17-09-`44 Tommy-Talk.com